Įmonėms

 

Šokolado atvirutė – puiki nauja dovanos idėja švenčių proga Jūsų kolegoms ar verslo partneriams!


Šokolado atvirutę galima siųsti paštu arba įteikti. Ji gali būti dovanojama gimtadienio proga, norint išreikšti padėką ar pasitarnauti kaip kvietimas į renginį.


Šokolado atvirutė – kas tai? Tai 100 gramų aukštos kokybės lietuviško šokolado plytelė specialioje pakuotėje, su ypatingu dizainerių kurtu paveikslėliu. Ant jos galima užrašyti sveikinimą ir siųsti paštu be jokio papildomo voko.


Naudojame Lietuvoje pagamintą šokoladą, iš kruopščiai atrinktos Ganos, Ekvadoro ir Grenados kakavmedžių plantacijose užaugintų kakavos pupelių, kurios atskleidžia tikrų gurmanų dėmesio vertą šokolado skonį. Šis šokoladas yra gaminamas tik iš natūralių produktų, be aromatinių priedų, todėl išsaugomos visos sveikosios šokolado savybės.


Galima rinktis juodąjį ar pieninį šokoladą bei Jums patinkantį dėžutės dizainą.


Turime ir kitokių šokoladinių idėjų- susisiekite su mumis, papasakosime, padėsime, parekomenduosime!
Dovana MAMAI


Artėja mamos diena, o per daugelį metų mamą stebinote įvairiausiais būdais ir dabar, rodos, nebėra kaip? Mes siūlome Jums išeitį! Originali, graži ir labai saldi „Šokolado pašto“ produkcija nudžiugins bet kurią mamą!


Dovana VAIKINUI


Privertėte savo antrą pusę keliauti į susitikimą su Jūsų šeima arba susitarusios žiūrėti su juo futbolą išėjote su draugėmis į kiną ir norite atsiprašyti? Šokoladinė atvirutė tam puikiai tiks! Išsirinkite dizainą ir įrodykite, kad ir Jūs mokate atsiprašyti.


Dovana DRAUGEI


Geriausia draugė išvyko studijuoti į užsienį ir nenumaldomai artėja jos gimtadienis? Nuvykti pas ją, deja, negalite ir net neįsivaizduojate kaip galėtumėte ją nustebinti? „Šokolado paštas“ ir vėl turi išeitį! Originalaus dizaino atvirutė su šokoladu joje!