DUK

 

Kas yra šokolado paštas?


Šokolado Paštas, tai 100 g lietuviško šokolado plytelė specialioje pakuotėje ant kurios galima užrašyti sveikinimą ir siųsti paštu kaip atvirutę. Galima rinktis pieninį ar juodą šokoladą ir patinkantį pakuotės dizainą.


Kaip adresatas gaus Šokolado paštą- pašto dėžutėje ar turės eiti į pašto skyrių atsiimti?


Adresatas gaus Šokolado paštą tiesiai į savo pašto dėžutę, jeigu užsakysite, kad išsiųstume neregistruotu paštu. Jeigu užsakysite registruotą siuntimą, paštininkas atneš Šokolado atvirutę į namus, tik nieko neradęs namuose, paliks pranešimą ir gavėjui teks keliauti į paštą pačiam.


Ar galima siųsti šokoladą paštu?


Taip, pagal 2003-11-03 Vyriausybės nutarimą, paštu galima siųsti iki 500 g. šokolado ar jo gaminių.


Kaip pasirinkti ir užsakyti?


Jeigu prekė Jums patinka ir norite ją užsisakyti, spustelėkite ant jos. Matysite langelį tekstui įrašyti, kur galite įrašyti bet kokius Jums norimus žodžius. Pasirinkite juodą ar pieninį šokoladą. Atidžiai užpildykite Gavėjo duomenims skirtą lentelę. Siuntėjo duomenis pildykite tik tuomet, kai norite, kad matytųsi kas siunčia. Pasirinkite registruotas ar neregistruotas siuntimas. Kai visi privalomi langai bus užpildyti, spauskite „Įdėti į krepšelį“ (į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek norite, vėliau galėsite koreguoti jų kiekį arba net išbraukti visas užsakytas prekes iš savo krepšelio). Atsidarys langas, kuriame matysite savo užsakymą ir galėsite tęsti pirkimą arba rinktis papildomų prekių į tą patį krepšelį. Vėliau būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės puslapį, kur lengvai apmokėsite, vadovaudamiesi nurodytomis instrukcijomis.


Per kiek laiko pristatysite prekes ir kokia pristatymo kaina?


Prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per dvi darbo dienas.


Kai tik užsisakysite prekes, mes Jums atsiųsime elektroninį laišką – pranešimą patvirtinantį Jūsų užsakymą.


Prekių pristatymas:


  • Lietuvoje- per 2-4 darbo dienas. Siuntimo kaina – 0.95 EUR neregistruotas pirmenybinis siuntimas arba 1.85 EUR registruotas siuntimas.
  • Į Europos Sąjungos šalis - apie 5 darbo dienas. Siuntimo kaina – 2.70 EUR neregistruotas pirmenybinis siuntimas arba 5.20 EUR registruotas siuntimas.
  • Į kitas valstybes - apie 2 savaites. Siuntimo kaina – 3.70 EUR neregistruotas pirmenybinis siuntimas arba 6.30 EUR registruotas siuntimas.


Ar šokoladas neištirps siunčiamas karštą dieną?


Šokoladas tikrai išliks geros formos siunčiant jį kai temperatūra lauke neviršija 25 C. Karštomis vasaros dienomis siųsti nerekomenduojame.


Kaip atrodo Šokolado paštas paruoštas siuntimui?


Jūsų sveikinimo žodžiai ir adresai yra atspausdinami, užklijuojami pašto ženklai ir išsiunčiama.
Kaip įsigyti Šokolado paštą, jeigu užrašyti ir išsiųsti noriu pats ?


Tokiu atveju parašykite mums elektroninį laišką į info@chocopost.lt ir mes išsiųsime Jums Šokolado paštą kitame voke ant kurio galėsite rašyti ką norite ir išsiųsti arba įteikti.


Ar siunčiant Šokolado paštą jis papildomai dedamas į kitą voką?


Ne- šokolado pakuotė jau yra pritaikyta siuntimui ir į kitą voką jo dėti nebereikia.